2009/12/02 10:50
parašė bomondo
lenkija yra...>

…užlenkta tauta. Būtent šiais žodžiais pradėdamas 40-ies minučių traktatą, vienas mano kolega (šturmanas) vadavo kitą kolegą (vairuotojas) nuo grėsmės užmigti, eilinį kartą kertant brolišką Lenkijos Respubliką automobiliu. Tuo tarpu iš trijų likusių ekipažo narių du jau seniai miegojo, o vienas (suprask – aš) – ne. Nes kitaip čia apie tai nerašyčiau.

Anyway – tai buvo taip seniai, kad reikėtų naudoti dviženklį skaičių apibrėžti šio senumo senumą. Ir tais laikais (tenesupyksta lenkai) Lenkija mums tebuvo šalis, kurią geriau pravažiuoti naktį, kad kuo mažiau jos matyti. O jei jau atsitikdavo taip, kad reikėdavo važiuoti dienos metu, tai tuomet (tenesupyksta vairuotojas) būdavo bandoma įvairiausiais kitais būdais bandyti tos šalies nematyti. Ir tikrai (pabrėžiu TIKRAI) negalvojau, kad toje šalyje kažkas kada nors pasikeis.

Aš suprantu, kad šalis ar miestas – tai žmonės. Kad nuo to, su kuo tu ir ką darai labai priklauso tai, kaip tau tas miestas ar šalis patiks. Tiesiog nuomonė apie Lenkiją buvo tokia prasta, kad pakeisti ją galėjo tik... net nesugalvoju kas.

Bet tai ėmė ir atsitiko. Tikrai nesakau, kad Lenkija – mano svajonių šalis. Bet nebenoriu jos apvažiuoti ar nematyti kertant. Jau senokai pastebėjau, kad kuo labiau pasiekę yra žmonės, tuo jie yra paprastesni. Tiesiog vienu momentu išsigandau, kad šita taisyklė negaliotų ir šalies dydžiui.
Atsiliepimai
1
2010/1/9 12:23
he he :) SONIA > del nepakantumo, neasakyciau kad be pagrindo, bet reik paziureti kas tas pagrindas... kuris lenkas, vietinis ar Lenkijos gyventojas...
bomondo to sonia
2009/12/7 12:41
Noreta pasakyti, kad Lenkija gerai. Be kabučių gerai. Nenoriu pasakyti, kad Lietuvai iki Lenkijos dar toli, bet jei kas nors mano, kad yra atvirkščiai, turėtų, manau, kiek plačiau atsimerkti. Arba prasiplauti akis. Arba ir tą ir aną:)
Sonia
2009/12/6 20:12
Nelabai supratau, ar noreta pasakyti, kad Lenkija "gerai"? Lietuvoje labai daug nepakantumo lenkams ir visiskai be pagrindo. cia kol kas irgi Lenkija daugiau siejama kaip blogu keliu salis. O taip noretusi, kad kazkas nebijotu pasakyti, kad Lietuvai dar toli iki Lenkijos ir kad vietoj savo neapykantos lietuviai geriau pasimokytu is lenku. kuo daugiau zmoniu, tuo daugiau ne tik kvailiu, bet ir geniju. na bent jau man lenkai patinka:) aishku ne visi.
Komentuoti
Vardas
Email
Atsiliepimas
Įveskite apsaugos kodą: fnapvr
Naujausi komentarai
2020-02-17 01:37:32
Pakartot... pakomentavo 'Boeing Boeing' spektaklį
2020-02-09 21:58:10
Gintas pakomentavo 'Kaimynai' spektaklį
2020-02-03 18:49:35
Tomas pakomentavo 'Kaimynai' spektaklį
Idiotiesa
Ištikimiausiems savo draugams apie būsimus spektaklius ir bilietų pardavimo pradžią pranešame anksčiau negu visiems likusiems. Jei nori naujienas sužinoti pirmas, tereikia įvesti savo elektroninio pašto adresą.

Email
Artimiausi spektakliai
Apklausa